Geoblog.pl    tuktuk    Podróże    Chiny listopad grudzień 2011    dzien 13 xiamen

dzien 13 xiamen

Chiny
Chiny, Xiamen

Przejechalismy 1000 km pociagiem mijajac przepiekne miejscowosci w gorach. teraz jestesmy nad morzem i jest o wiele cieplej bo okolo 25 stopni. xiamne to na mapie chin zaledwie kropeczka.takie maltukie miasteczko liczace zaledwie 600 tys ludzi :). czyli ja na naz stardy calkiem spore :). lezy na przeciw tajwanu i ludzie sa tu baardzo mili - bardzo sie dziwia, ze przyjechalismy do chin i nie umiemy nic po chinsku oprocz dziendobry i dziekuje:). udalo sie nam znalesc nocleg-oczywiscie niczego nie planowalismy przez neta-calkowity spontan:).Pewien bardzo mily czlowiek doradzil nam jaki autobus nas zawiezie do taniego hotelu i jescze zaplacil za nasz przejazd - 4Y. Trafilismy do porzadnego hotelu z wyzywieniem blisko plazy :) no moze w koncu odpoczniemy. musimy sobie kupic letnie ubrania bo tu jest wrecz tropikalnie w porownaniu do pekinu :) adac busem widzielismy tesco i walmarta i wiele malych straganow weic moze nie bedzie az tak zle:)

buziaki

mama
mama - 2011-11-30 12:18
witajcie! Ogromnie sie ciesze,ze dojechaliscie tam gdzie jest cieplo.Tym razem oczekujemy wiecej informacji,bo juz odpoczeliscie i prawie jestescie zadomowieni????Ogladajcie wszystko co nowe i ciekawe i do tego badzcie szczesliwi a my przesylamy dobra energie i buziaki Mama

tuktuk
tuktuk - 2011-12-01 03:45
jest super cieplo- jak w californii. bawimy sie dobrze.

Zasoby: 94 wpisy94 37 komentarzy37 951 zdjęć951 0 plików multimedialnych0

14.11.2015 - 14.11.2015