Geoblog.pl    tuktuk    Podróże    Chiny listopad grudzień 2011    Day 27 Przesiadka w Kijowie

Day 27 Przesiadka w Kijowie

Ukraina
Ukraina, Kijów
Przejechano 19011 km

#Darek

Po 9 czasu lokalnego dolecieliśmy do Kijowa. Lot trwał około 9 godzin, jedzonko dobre. Tylko podczas lądowania strasznie nam pozatykało uszy. Linie Aerosvit.

No i lotnisko. Hmm po wyjściu z samolotu wieliśmy iść do check-in aby dostać bilety na lot do Warszawy. A przy okienku 3 panie. 2 z nich prowadzą sprawę z jakimiś osobami, a trzecia Pani nie radzi sobie o grupą kilkudziesięciu osób. My mamy 4 godziny do lotu, ale pewne osoby mówią że za 15minut mają odlot. No i było niezłe z tym zamieszania. W końcu po godzinie dostajemy bilety i idziemy sobie poczekać na nasz lot.

Spotkaliśmy w poczekalni dwie Polki, które wracają z Indii. Porozmawialiśmy z nimi. Porównaliśmy Indie z Chinami. No i wygląda na to że to zupełnie inne światy. Trudno powiedzieć który jest lepszy, a który gorszy. Po prostu inne.

Ceny na lotnisku w Kijowie. Hmm?

Dobrze mieć kilka ukraińskich hrywien, bo wtedy można w miarę tanio kupić napoje (4-6hr, 1hr ok 40gr). A wymienić pieniędzy się nie dało. W knajpkach można płacić w euro i dolarach. Znaleźliśmy herbatę za 1E, kawa 1,75E.

No to lecimy

Do zobaczenia w Warszawie no i w Opolu:)

Zasoby: 94 wpisy94 37 komentarzy37 951 zdjęć951 0 plików multimedialnych0

14.11.2015 - 14.11.2015